اخبار

Blog

گزارش پیگیریهای شبکه ملی ایثارگران در خصوص واردات خودرو برای جانبازان 70درصد

پیرو اقدامات، پیگیری ها و جلسات اعضای شبکه ملی ایثارگران کشور( از ابتدای سال جاری تا کنون) با معاون محترم اول رئیس جمهور، رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر محترم صمت، معاونین و مشاوران محترم وزیر صمت، معاون محترم تعاون و مدیر کل محترم تسهیلات بنیاد و ... در خصوص واردات خودرو برای جانبازان ۷۰ درصد، بدینوسیله تعدادی از مکاتبات و دستورات صادره که به لطف خداوند متعال منجر به توافق و صدور آخرین نامه (شماره 11187561 تاریخ 1401/10/27 ) شده است جهت آگاهی ایثارگران عزیز منتشر میشود

بیانیه شبکه ملی ایثارگران در محکومیت اقدام نابخردانه پارلمان اروپا

فمن اعتدی علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدی علیکم

میزان افزایش حقوق ایثارگران در سال آینده

آنچه دولت در لایحه بودجه پیش‌بینی کرده رشد ۲۰ درصدی دریافتی ایثارگران است. در کل بین ۱۰ تا ۳۷ درصد حقوق والدین شهدا، مستمری، کمک معیشتی، حقوق جانبازان، حق پرستاری و هزینه درمان افزایش یافته است.

عذرخواهی وزیر صمت از اعضای شبکه ملی ایثارگران

روز گذشته تعدادی از اعضای شبکه ملی ایثارگران به منظور پیگیری مطالبات قانونی ایثارگران از طریق دیدار با وزیر صمت در محل ساختمان این وزارتخانه حضور یافتند و درخواست دیدار با وزیر را داشتند که با بی احترامی مأموران حراست این وزارتخانه روبرو شدند.

فراخوان امریه سربازی فرزندان ایثارگران در سازمان اداری و استخدامی

طرح سربازدولت‌یار با اولویت پذیرش خانواده ایثارگران (درجه ۱) ، افراد بومی(تهران)، و دانشجویان ممتاز از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد.