وبلاگ

Blog

اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران با حضور در سازمان بازرسی کل کشور در نشستی صمیمانه با حجت‌الاسلام ‌والمسلمین درویشیان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان در این دیدار، با اشاره به جایگاه والای ایثارگران گفت: هیچ‌کس جز مقام پروردگار قادر به تشکر از مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان نیست و امروز اگر پرچم نظام برافراشته است، این حتماً به برکت خون شهدا و ایثارگران است.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور بابیان اینکه حل مشکل ایثارگران وظیفه آحاد جامعه است گفت: هر کس در هر مقام و مسئولیتی که دارد باید در جهت صیانت از ارزش‌ها قدم برداشته و توجه داشته باشد که هر خدمتی که به جامعه ایثارگران دارد، خدمت به نظام و انقلاب است و ما نیز از هر تلاشی که در حوزه مأموریت قانونی ما باشد، دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران میهمان این هفته جلسه هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران

صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران میهمان این هفته جلسه هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران بود .
در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به دکتر صمیمی، اهداف و ماموریت شبکه شرح داده شد و اعضا مشکلات جامعه ایثارگری و عدم پیگیری از سوی متولیان و همچنین پیشنهاد های داده شده به مسئولین امر و حتی نمایندگان مجلس از جمله موارد زیر را برشموردند تا در حد بضاعت مدیریت استان تهران پیگیری شود :
1- دفاع لازم از ایثارگران و پیگیری مشکلات آنان همانند بیمه، درمان، اشتغال و اجرایی شدن قوانین مرتبط به آنها
2- طراحی کارت هوشمند درمان برای خدمت رسانی آسان، سریع ، شفاف و ... به جامعه هدف
3- رفع مشکلات حقوقی همچون کمیسیون ماده 16 و آگاه سازی ایثارگران از حقوق خود
4- برنامه ریزی لازم برای سرکشی دوره ای به جامعه هدف
5- برنامه ریز ی لازم برای آسایشگاه مورد نیاز ایثارگران، باتوجه به شرایط سنی آنها که نیاز به آن در سالهای آتی نه چندان دور جدی خواهد بود.
سپس مدیرکل بنیاد شهید استان تهران ضمن تشکر از این دعوت و ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران گفت: بنده از سالها پیش به دوستان انجمن های ایثارگری توصیه می کردم که بهتر است همه انجمن های ایثارگری در زیر یک چتر دورهم جمع شوند تا اهداف و ماموریت خود را منسجم و قوی تر پیگیری کنند و حال که می بینم این امر در قالب شبکه ملی ایثارگران به شکل قانونی و رسمی با کسب مجوز از وزارت کشور صورت گرفته خیلی خوشحالم و مطمئنم که با پتانسیل بالای که در جمع دوستان بخصوص اعضای اصلی این شبکه که خود از ایثارگران مطلع و فعال هستند وجود دارد، اتفاقات خوبی در جهت پیگیری مسائل جامعه ایثارگری کشور خواهد افتاد .
وی ادامه داد: بعنوان یکی از مدیران بنیاد همچون دوره قبلی مسئولیتم در این نهاد تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات ایثارگران تحت پوشش خواهم نمود و اعتقاد دارم ارتباط نزدیک اعضای این شبکه در قالب اتاق فکر و مشورت دهنده، کمک شایانی برای رسیدن به این هدف مهم خواهد نمود.
صمیمی در پایان گفت: در دنیای کنونی که عصر اطلاعات است می بایست همه امور نیز براین اساس برنامه ریزی شود، بعنوان مثال کارت هوشمند درمان که دوستان پیشنهاد دادند بسیار پیشنهاد درست و کارشناسی است و امیدوارم با تداوم این جلسات و تعامل دوسویه بین این شبکه و بنیاد بتوانیم موفق تر عمل کنیم.

درخواست پاسخ شبکه ملی ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران و دولت در خصوص خودسوزی چهارمین ایثارگر در قم

"بسمه تعالی"

ديدار اعضاي شوراي ملي ايثارگران با رئيس سازمان امور اداري و استخدامي كشور

پیام شبکه ملی ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس

31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های مردم میهن اسلامی ایران و طلیعه جاودانه غرور ملی است، هنگامه اتحاد و همبستگی ملی در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای ایران اسلامی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.
دفاع مقدس در واقع از افتخارات ملت ایران است که در آن دوران، رشادت های جوانان برومندش انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی در پرتو ولایت فقیه می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.