برگزاری جلسه انجمن جانبازان نخاعی با مسئولین بیمه دی

در تاریخ ۲۲/ ۴/ ۱۴۰۱ انجمن جانبازان نخاعی(از انجمن های زیر مجموعه شبکه ملی ایثارگران) با مدیرعامل و معاون بیمه دی، با موضوع بررسی مشکلات پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران جلسه ای منعقد نمود.


 در این جلسه که با حضور آقایان دکتر کشاورز و دکتر رامندی، از بیمه دی و آقایان حاج حسین اسرافیلی، دکتر طاهریان، دکتر حسن ابوطالبی از انجمن در دفتر مدیر عامل دهکده نشاط، آقای دکتر داود حیدری تشکیل گردید، پیرامون موارد زیر گفتگو و نتیجه‌گیری شد:

۱ - جهت گردش کار پذیرش خانواده‌های معظم شاهد و جانبازان برای اقامت/ درمان در #دهکده_نشاط_ولیعصر پیشنهاد شد، که با آقای دکتر عباسپور مذاکره شود، تا رسما به معاونت های بهداشت درمان استانها ابلاغ نمایند که خانواده‌های معظم شاهد و جانبازان را جهت اقامت/ درمان به دهکده نشاط معرفی نمایند.

۲- درباره کاربری آسایشگاهی مراکز جامع توانبخشی و نحوه پوشش بیمه دی سوال شد، که اظهار داشتند: بیمه دی آمادگی دارد با معاونت بهداشت و درمان برای پرداخت هزینه های اسایشگاهی مراکز قرارداد داشته باشد.

۳- درباره تاخیر و تقلیل در پرداخت هزینه های انجام شده درمانی برای ایثارگران‌ سوال شد که اظهار داشتند: در صورتی که بودجه و اعتبارات باشد، هیچ تاخیری در استانها و شهرهای دور وجود نخواهد داشت، زیرا پرداختها به صورت متمرکز از طریق بیمه دی تهران صورت میگیرد.

 ۴- در پایان مسئولین بیمه دی اظهار داشتند: دو هزار و ۱۰۰ میلیارد بابت خدمات بیمه‌ای طلب معوقه دارند، که می تواند در روند ارائه خدمات به ایثارگران خلل ایجاد کند. ( این موضوع از طریق انجمن و شبکه ملی ایثارگران در دست پیگیری است)

بیست و سوم تیر1401

فعلا رتبه بندی نشده