بیانیه شبکه ملی ایثارگران به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰

  «اثر نتیجه انتخابات سال‌ها بر زندگی مردم و کشور سایه‌افکن خواهد بود و امیدواریم انتخابات ۲۸ خرداد بر خلاف خواسته دشمنان مایه آبرو، عزت و سربلندی ایران بشود.»(مقام معظم رهبری حضرت آیه الله امام خامنه ای "مدظله االعالی)


  ملت قهرمان و شریف ایران در یک پیچ تاریخی ودر معرض تصمیمی بزرگ قرار دارد.
 سرنوشت فردی و اجتماعی یک ملت آن چنان به هم تنیده است، که هر تصمیم فردی نه تنها تاثیری شگرف بر سرنوشت خود فرد دارد، بلکه  برای سالهای متمادی بر سرنوشت جامعه و کشور تاثیر خواهد گذاشت.
 ایران اسلامی امروز از یک سو آماج تهدیدهای خارجی و از سوی دیگر با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق برخی از اهداف عدالت محور انقلاب اسلامی مواجه است.
 ملت غیور ایران باید بداند دلسردی از باز ماندن وعقب افتادن  در برخی از آرمان های انقلاب ودر نتیجه عدم حضور در انتخابات چاره حل مشکل نیست، بلکه حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح مطابق با معیارهای معرفی شده از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای "دام ظله الشریف"  می تواند مسیری برای برون رفت از شرایط موجود باشد.
 انتخاب فردی مومن، عدالتخواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی، معتقد به توان داخلی، معتقد به جوانان، مردمی و امیدوار، می ‌تواند مشکلات انباشته شده را از پیش روی ملت ستمدیده مرتفع نماید.
 لذا از ملت بزرگوارایران دعوت بعمل می‌آوریم، با حضور پرشکوه خود در انتخابات یک بار دیگر حماسه اتحاد و همدلی دشمن شکن خود را به رخ جهانیان بکشند.
در اینجا لازم است به کاندیداهای محترم و مردمی انتخابات ریاست جمهوری نیز این نکته را متذکر شویم که شما نیز در پیچی تاریخی و بس خطرناک قرار دارید وآن این که تفرقه و جدایی نیروهای انقلاب از یکدیگر موجب ضعف جبهه اسلام انقلابی و تجری جبهه مقابل خواهد شد.
متاسفانه در میان کاندیدها با کسانی مواجه هستیم، که بی شرمانه قصد آن دارند که از دل روز حماسه 28 خرداد، 28 مرداد را بیرون بکشند و با ایجاد تفرقه میان عناصر انقلابی و مستهلک نمودن انرژی آنان به نفع نیات شوم خود استفاده نمایند.
 لذا ضرورت دارد جهت حفظ یکپارچگی و هم افزایی، کاندیداهای جبهه‌ی انقلاب ثابت نمایند که ریاست جمهوری در نظرآنان مطلوبیت نداشته، بلکه آنچه برای آنها مهم است حل مشکلات کشور و مردم مستضعف می باشد.
با توجه به آیه شریفه «لا نفرق بین احد من رسله» پیشنهاد می شود هر یک از کاندیداهای محترم انقلابی که تشخیص می‌دهد از سایر عناصر همسو عقب تر است، به نفع فرد اصلح، از رقابت کناره‌گیری نموده و فضا را برای پیروزی شخصی که مقبولیت بیشتری دارد مهیا نماید.

بیست و ششم خردادماه 1400

فعلا رتبه بندی نشده