بیانیه شبکه ملی ایثارگران در محکومیت اقدام نابخردانه پارلمان اروپا

فمن اعتدی علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدی علیکم


اقدام غیر دیپلماتیک و مغرضانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حاکی از عمق کینه ورزی و نمایانگر اشتباهات و خطاهای مکرر دیپلماتیک و دستگاه محاسباتی دشمن است.
عجز اتحادیه اروپا از  تحلیل درست مسائل و ناتوانی از درک شرایط امروز جهان و عدم مواجه منطقی با مشکلات عدیده و بعضا لاینحل خود و چسبندگی ذلت بار به امریکا و صهیونیسم بین الملل و دنباله روی از سیاست‌های توسعه طلبانه آنان و اتخاذ تصمیمات اشتباه نظیر آنچه که اخیرا در پارلمان اروپا گرفته شد، نتایجی غیر از افزایش مشکلات و پچیده تر شدن اوضاع نا بسامان آنها ندارد.
 حرکت منفعلانه و از سر استیصال استکبار جهانی که پس از تلاش‌های ناموفق خیابانی و آشوب ها و دستگیری سر شاخه های اغتشاشات و جاسوسان آنها و با هدف جبران شکست‌های مکرر و با خیال واهی افزایش فشار به ایران و قدرت چانه زنی در مذاکرات طراحی شده است، در مغایرت با منشور سازمان ملل داشته و نقض صریح منشور تلقی می‌شود و می‌تواند اقدام متقابل ایران را در برداشته و منطقه خاورمیانه را برای این کشورها ناامن و با نظامیان کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان تروریست برخورد شود.
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقتدرتر از گذشته در صحنه های دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی قرار دارند و در برخورد با دشمن ذره‌ای تعلل نخواهند کرد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از متن توده‌های مردم و میراث همیشگی امام‌خمینی است و هر گونه تصمیم غلط در مورد آن، مواجهه با ملت ایران قلمداد و ملت ایران نیز ثابت کردند فرزندان خود را در هیچ صحنه ای تنها نخواهند گذاشت.

شبکه ملی ایثارگران با تکیه بر اراده ملت بزرگ ایران به سران کشورهای اروپایی اعلام می کند که ملت بزرگ ایران اسلامی با عشق و اعتقاد عمیق و پیوند ناگسستنی مردم ایران به سپاه همیشه پیروز انقلاب اسلامی و پاسداران سرافراز و جان بر کف اتحادیه اروپا را از این تصمیم نابخردانه پشیمان خواهد کرد و به آنها اعلام می داریم:
" موتوا بغیظکم ان الله بصیر بذات الصدور"  همچنین این شبکه از مجلس شورای اسلامی و دولت مردمی و مسئولین محترم کشور می خواهد ضمن پاسخ مناسب و انجام اقدامات متقابل، مراقب طراحی ها و سناریوهای دشمن بوده، تدابیر مناسب اتخاذ و خیالات دشمن را نقش بر آب کنند.
همچنین از سپاه پاسداران مقتدر درخواست دارد با قدرت و قوت در مسیر اهداف خود گام بردارد و از سرزنش هیچ سرزش کننده ای تاثیر نگیرد. در این فرصت شبکه ملی ایثارگران از ملت آگاه و هشیار ایران اسلامی می خواهد با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکن به استکبار جهانی و هم پیمانانش بدهند.

شبکه ملی ایثارگران
یکم بهمن ۱۴۰۱

فعلا رتبه بندی نشده