بیانیه شبکه ملی ایثارگران در محکومیت جنایات اغتشاشگران و اهانت‌کنندگان به مقدسات

شبکه ملی ایثارگران، متشکل از تشکل های ایثارگری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر و عوامل آن، مردم و ایثارگران را به هشیاری فراخواند.


بسم الله الرحمن الرحیم

 هر از گاهی و به بهانه‌ی حادثه ای دست های خبیث و شوم جنایتکاران جهانی از آستین گروهی از عناصر وابسته داخلی بیرون می‌آید تا بلکه بتواند حرکت انقلاب اسلامی و امت شهیدپرور را به سوی پیشرفت و تعالی و سرنگونی استکبار جهانی متوقف یا کند نماید.

در حوادث اخیر نیز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، موج‌سواران با برنامه قبلی و با اغتشاش و تخریب اموال عمومی سعی در ایجاد رعب و ناامیدی در دل مردم مسلمان ایران نموده اند.

 در شرایط حساس کنونی که موفقیت‌های چشمگیر روزهای اخیر رویدادهای مهمی همچون مانور دینی، مذهبی و سیاسی پیاده‌روی اربعین حسینی، عضویت رسمی ایران در سازمان شانگهای و حضور مقتدرانه رییس جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل موجب عزت واقتدار کشورمان گردیده است، بار دیگر عوامل داخلی استعمار پیر، انگلیس مکار و آمریکا و اسرائیل جنایتکار در داخل در اقدامی جنایتبار و فاجعه‌آمیز و به بهانه ای واهی، با توهین و به آتش کشیدن قرآن کریم و دیگر مقدسات اسلامی که وجه مشترک بین همه اقوام است و نیز با تخریب اماکن عمومی و خصوصی سعی در اجرای دستورات شوم اربابان خود و تحت الشعاع قرار دادن این موفقیت ها نموده اند.

 یکی از اهداف مشخص و شاخص این اقدامات تضعیف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی(فراجا) و شکستن اقتدار آن به نفع اراذل و اوباش قداره‌بند و ناامن کردن کشور است، تا اینکه نیروی انتظامی با دست بسته نتواند با هیچ گونه خلاف و خلاف کاری برخورد نماید و شرایط برای عرض اندام بی عفتی و جرم و جنایت مهیا گردد.

خائنان به اسلام و ایران عزیز بدانند که انقلاب اسلامی در طول بیش از ۴ دهه،  با شکوه و عزت از بحران‌هایی بسیار جدی‌تر از اینها  عبور کرده و به خواست و یاری خدا این جرثومه های فساد و عوامل فریب‌خورده دشمن هم راه به جایی نخواهند برد.

عوامل وابسته به خارج بدانند، انقلاب اسلامی که ثمره خون ده‌ها هزار شهید به خون خفته است، طومار اربابان شما، آمریکای جنایتکار و غده سرطانی اسرائیل را در هم پیچیده و دنباله های شوم آنها نیز محکوم به ازاله از سطح جامعه و نابودی هستند.

شبکه ملی ایثارگران ضمن حمایت از نیروی انتظامی ایثارگر و جان برکف، تحرکات ضدانقلاب و اغتشاشات جاری و تخریب اموال عمومی را که به منظور  ایجاد نا امنی و نا امیدی و یاس در مردم سرافراز ایران صورت می گیرد به‌شدت محکوم نموده و موارد زیر را متذکر می گردد؛

۱- سربازان گمنام امام زمان (عج) تمام تلاش خود را برای شناسایی سرشاخه های فتنه و عوامل اصلی اغتشاشات بکار برند.
۲- ضمن بزرگداشت مقام شهدای نیروی انتظامی و در رأس آنها امیر ارتش اسلام، جانباز۵۰ درصد شهید«مسلم جاویدی»، از فرماندهی فراجا در خواست می شود با همان صلابتی که با اشرار تا کنون برخورد شده، با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نیز برخورد شود تا چشمه و چشم های فتنه کور گردد.
۳- از قوه قوه قضاییه در خواست داریم، در اسرع وقت و با اشد مجازات با عوامل اصلی و افراد دروغ‌ساز، محرک و حامی اغتشاشات برخورد کند.
۴- از مردم مسلمان و همیشه در صحنه، خصوصا اقشار مختلف ایثارگران در خواست می شود با هشیاری و بصیرت، مراقب جریان های انحرافی باشند و منافقان و جنایتکاران را افشا نمایند.

شبکه ملی ایثارکران
۱۴۰۱ / ۶ /۳۱

رتبه فعلی: 5