بیانیه شبکه ملی ایثارگران در محکومیت سخنان سخیف سر فتنه 88


«يَكَادُ الْبَرْقُ يَخْطَفُ أَبْصَارَهُمْ ۖ كُلَّمَا أَضَاءَ لَهُمْ مَشَوْا فِيهِ وَإِذَا أَظْلَمَ عَلَيْهِمْ قَامُوا ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَأَبْصَارِهِمْ ۚ إِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ»


زندگی منافق همواره آمیخته با ننگ و اعوجاج بوده و هست. خصوصیت منافقین آن است که نمی توانند از نور هدایت که بر آنها می‌تابد بهره ای ببرند.
هدایت الهی موهبتی است که جز نصیب مومنین واقعی نمی شود و منحرفان غیر از خسران چیزی از ان نمی بینند«وَلَا يَزِيدُ الظَّالِمِينَ إِلَّا خَسَارًا»
افرادی که در فتنه 88 از هیچ جنایتی فرو گزار نکرده و اسباب قتل و غارت مردم بی گناه و هتک حرمت به مقدسات اسلامی را فراهم نمودند، اکنون به جای آن که در حصر و در تنهایی با خدای خویش خلوت نموده  و راه توبه را پیش بگیرند تا شاید بار گناهانشان را سبک نمایند، مجددا از سر نفس شیطانی به ارزشهای نظام مقدس اسلامی و خون پاک شهیدان توهین می نمایند.

عزیزانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید همدانی‌ها به جنگ شیطان‌صفتانی از جنس داعش رفتند،  شیطان صفتانی مثل ترامپ! قاتلان سردار سلیمانی هستند. ایا این منافقین این همه شهید و سر بریده مدافعان حرم را توسط داعش نمی بینند«صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَعْقِلُونَ»
کسانی که الفبای سیاست منطقه و معادلات نظامی آنرا نمی‌دانند، باید بدانند که اگر خونهای پاک امثال شهید همدانیها نبود، اکنون باید با داعش در تهران مبارزه می کردیم.

لجن‌پراکنی سر فتنه‌ بار دیگر ثابت کرد که در جریان انتخابات 88 تقلب بهانه و رمز آشوب و فتنه برای براندازی نظام از روی عداوت و دشمنی با نظام و انقلاب و اسلام بوده که البته این آرزو را با خود به گور خواهد برد.

اکنون می بینیم که رسانه های معاند و دشمنان نظام اسلامی از خوراک تبلیغاتی متعفنی که  این فرد منحرف و معاند برایشان تهیه نموده نشخوار می‌کنند و با آن رقص شادی برگزار کرده اند.
 البته که تنها خریدار چنین سخنان سخیف و توهین آمیز به ارزشهای مسلم و متفق علیه مردم مسلمان ایران، رژیمها و رسانه های جنایتکار و دشمنان قسم خورده نظام مظلوم جمهوری اسلامی هستند.

ما بر  این باور هستیم که خون شهیدان سلیمانی و همدانی و سایر شهدای مقاومت انقدر پاک و مطهر است که هر نوع آلودگی را می شوید و این گونه تحرکات تنها موجب استحکام و تجدید بیعت مردم مسلمان با آن عزیزان می‌شود.

شبکه ملی ایثارگران سخنان سخیف این فرد فراموش شده‌ی تاریخ سیاسی ایران را بشدت محکوم نموده و از مسئولان قضایی در خواست دارد با تعیین تکلیف نهایی، فتنه را ریشه کن نمایند.

شبکه ملی ایثارگران 22/ 5 /1401

🇮🇷ڪانال شبڪه ملے ایثارگران🇮🇷
https://t.me/rahnamaisargaran

رتبه فعلی: 5