بیانیه شبکه ملی ایثارگران کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰

 امام خمینی(رحمه‌الله‌علیه): انقلاب ما انفجار نور بود


 بی شک توصیفی این چنین از انقلاب، بیان کننده‌ی تمامی جنبه های انقلاب اسلامی به رهبری خمینی کبیر می‌باشد. انفجاری که خفاشان خون‌آشام که در ظلمات دنیای خود می‌زیستند را دچار سرگردانی وحیرت نمود.
 بیش از چهار دهه همواره تلاشهای دشمنان در جهت خاموش کردن این نور الهی با شکست روبرو بوده است، و انقلاب اسلامی همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود.«یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون»
 این قیام باشکوه به‌ عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است. قیامی که با اتکای به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیانگذار کبیرش، امام‌خمینی(رحمه‌الله علیه) و در ادامه با رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیه‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، با اقتدار، نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.
بهمن ۵۷  تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که به اشتیاق «استقلال و آزادی، جمهوری اسلامی» آن را تحقق بخشیدند و اکنون بیش از چهار دهه ، شاهد مردمی مستقل و آزاد هستیم که با افتخار به گذشته و امید به آینده، مقاوم و استوار در برابر دنیای استعمارگران از آرمانهایشان محافظت می‌کنند.
پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه‌های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، تکنولوژی‌های نظامی فوق پیشرفته و ...  مرزهای دانش را به رهبری مقام عظمای ولایت حضرت آیه‌الله امام خامنه‌ای، درنوردیدند.
اکنون که در شرف برگزاری چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، جبهه‌ی مقاومت اسلامی با الگو گرفتن از مقاومت همه جانبه‌ی مردم ایران سنگرهای دشمن قدار و شیطان صفت یعنی اسرائیل وآمریکای جنایتکار وآل‌سعود منحوس را یکی پس‌ از دیگری فتح و پرجم اسلام ناب محمدی(ص) را بر قله‌های سیاسی جهان به اهتزاز در می‌آورد.

 شبکه ملی ایثارگران کشور ضمن تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر و سالگرد پیروزی افتخار آمیز انقلاب اسلامی، با شرکت در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن، با آرمانهای خمینی‌کبیر و منویات انقلابی رهبر فرزانه حضرت آیه‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تجدید بیعت نموده و ازمردم شهید پرور و قهرمان ایران دعوت بعمل می‌آورد که هرچه با شکوهتر دراین مراسم شرکت نمایند.
شبکه ملی  ایثارگران کشور
 بهمن ماه ۱۴۰۰

فعلا رتبه بندی نشده