تشکر و قدردانی شبکه ملی ایثارگران از حضور مقتدرانه و با صلابت ریاست جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله دکتر رئیسی در سازمان ملل

ولا تهنوا وتدعوا الی السلم و انتم الاعلون والله معکم ولن یترکم اعمالکم


پس با توجه به یاری خدا سست نشوید و کافران و مشرکان را به آشتی و صلحی که برای شما خفت‌بار است دعوت نکنید، در حالی که شما بر تر هستید و خدا با شماست و هرگز از پاداش اعمالتان نمی کاهد. ( سوره محمد ایه ۳۵)

حضور مقتدرانه ریاست جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل و بیان مواضع محکم و با صلابت جمهوری اسلامی ایران در منظر سران کشورهای جهان و در سطح بین المللی موجب فخر و افتخار مسلمانان ایران و جهان و جبهه مقاومت در سراسر دنیا شد.
 بی شک  سخنرانی با متانت و مناعت  ریاست محترم جمهوری اسلامی در چنین جایگاهی موجب شادی و امید برای مستضعفان جهان و خشم و کینه کافران و جنایتکاران جهانی خواهد شد.

 بیان خون به ناحق ریخته شده سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی در انظار مردم جهان و معرفی قاتل ایشان در موطن متهم ردیف اول این حادثه، چهره واقعی استکبار جهانی و در رأس آن رئیس جمهور مخلوع آمریکا را افشا کرد.

قطعا این گونه مواضع موجب نا امیدی نابکاران از طمع مرزی به مرزهای سیاسی و امنیتی کشور امام زمان " جمهوری اسلامی ایران" می شود و جنایتکاران را از دست درازی به حریم ایران عزیز باز می دارد.

 شبکه ملی ایثارگران بدین وسیله ضمن تقدیر و تشکر از ریاست محترم جمهوری اسلامی برای ایشان سلامتی، طول عمر و موفقیت آرزو می نماید.

 شبکه ملی ایثارگران
 ۲ مهر ۱۴۰۱

فعلا رتبه بندی نشده