پیام شبکه ملی ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس

"بسم الله الرحمن الرحیم"

سی و یکم شهریور آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های مردم میهن اسلامی ایران و طلیعه جاودانه غرور ملی است، هنگامه اتحاد و همبستگی ملی در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای ایران اسلامی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

دفاع مقدس در واقع از افتخارات ملت ایران است که در آن دوران، رشادت های جوانان برومندش انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی در پرتو ولایت فقیه می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

این واقعه بزرگ و ماندگار ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

شبکه ملی ایثارگران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، ملت شهيد پرور ایران اسلامي و جامعه ایثارگری کشور، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های شهیدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند متعال خواهان توفيق و ادامه راه شهيدان و حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب برای دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 سی شهريور ۱۴۰۱

رتبه فعلی: 5